Künye yazısında da belirttiğim gibi, RotaDeniz sitesi daha fazla kitleye ulaşabilmek için ücretsiz olarak içerik sağlayan bir site olma misyonunu benimsemiştir. Öte yandan sitenin kurulması, tasarlanması, yazılım ve bilgisayar hizmetlerinin satın alınması, sürekli desteğinin sağlanması ve içeriklerin oluşturulması hem ciddi zaman ve iş gücü almakta hem de sürekli maliyetlerin oluşmasına sebep olmaktadır.

Bununla birlikte, diğer basın araçlarında olduğu gibi, ilanlar maliyetleri karşılama açısından kullanılan yöntemlerin başında gelmektedir. İlanların okuyucuları olumsuz yönde etkilememesi, ilan verme politikasını da son derece hassas bir şekilde ele almamıza neden olmuştur. Öte yandan verilen ilanların mümkün olduğunca denizcilikle ilgili olması ilan-içerik dengesini terse çevirebilecek olumlu bir sinerjiyi meydana getirebileceğine inanmaktayız. Okuyucuların ilgi duyabileceği konularda ilanlara bakması ve RotaDeniz aracılığı ile bu sitelere girmesi RotaDeniz'in misyonuyla da örtüşmektedir.

Bu anlamda okuyucu, RotaDeniz ve ilan veren şirketler arasında bir kazan-kazan-kazan üçgeni oluşturulmuş olunacaktır. Böylece RotaDeniz sürekliliği sağlanan ve kalitesini ve hizmetlerini arttırabilen bir denizcilik sitesi olarak varlığını sürdürebilecektir.

 
 

RotaDeniz sitesinin ziyarteçi istatistiklerine ulaşmak için İstatistikler adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

RotaDeniz sitesine ilan vermek, kazan-kazan-kazan üçgenine siz de katılmak isterseniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adlı e-posta adresine mail atabilirsiniz. İlan seçenekleriyle ve ücret politikasıyla ilgili güncel dokümanı sizinle paylaşır, sorularınızı e-posta, telefon veya birebir görüşerek cevaplamaya çalışabiliriz.

 

2012-2013  © Copyright RotaDeniz. Her hakkı saklıdır.