RotaDeniz'i hem kişisel bilgisayarlardan hem de cep telefonu, tablet bilgisayar gibi mobil cihazlardan rahatça görüntüleyebilirsiniz. Kullanılan menu yapısı ve barındırdığı yazılım teknolojisi her türlü cihazla içeriklere erişebilinmesini sağlamaktadır.

                            

 

Özellikle Apple markalı ürünlerde flash ve java desteği bununmadığından mümkün olduğu kadar bu tür teknolojiler yerine tüm işletim sistemlerinde çalışabilen teknolojiler kullanarak en geniş katılımı sağlamaya çalıştık.

Çünkü, RotaDeniz'in en fazla önem verdiği konuların başında teknenizde acil bir durum olduğunda bilgilere erişim sağlamaktır. Bu amaçla 'Dümenbaşı' adlı bölüm hava durumundan, sürekli kullanılmadığından bir türlü ezberleyemediğimiz işaretlere kadar seyir sırasında ihtiyacımız olan bir çok bilgiye anında erişmenizi sağlar.

Kullandığınız cihazdan RotaDenizi düzgün görüntüleyemiyorsanız lütfen, kullandığınız cihazın marka, modeli ve işletim sistemi bilgilerini içeren bilgileri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   e-posta adresine gönderin.

 

 

 

2012-2013  © Copyright RotaDeniz. Her hakkı saklıdır.