Makaleler

PENDİK YELKEN MARINTURK CUP

 

PENDİK YELKEN MARINTURK CUP

21 Mayıs 2017 Pazar günü Marinturk Pendik Marina’da yapılacak.

 

Marinturk İstanbul City Port marinasının ana sponsorluğunda, Pendik Yelken Kulübü tarafından organizasyonu yapılan Pendik Yelken Marinturk Cup Yarışı 21 Mayıs 2017 Pazar günü Marinturk Pendik Marina’da yapılacak.

Yarışa katılacak tüm yelkenli tekneler, Marinturk İstanbul City Port’ta buluşacak ve kendilerine ayrılmış olan pontonda misafir edilecekler.

Pendik Yelken Marinturk Cup yarışı IRC0, IRC1, IRC2, IRC3, IRC4 ve Gezi sınıflarında yelken tutkunlarının heyecanlı ve çekişmeli mücadelesine sahne olacak.

Yelken ve deniz tutkunlarını bir araya getirecek olan Pendik Yelken Marinturk Cup yarışlarının bitiminde, Marinturk seyir terasında yapılacak “After Party” sonrası, yarışlarda dereceye girenlere Marinturk AVM’de yapılacak etkinlikle kupa ve madalyaları verilecek.

Ayrıca, Marinturk Cup yarışlarında dereceye girecek tüm teknelere ödül olarak, Marinturk’ten her sınıfın birinci ve ikincilerine isteklerine bağlı olarak İstanbul veya Göcek’te deniz bağlama ile her sınıfın üçüncülerine İstanbul’da çekme-atma, karapark ve alt yıkama hizmeti bedelsiz verilecek.

Arzu eden yelkenciler, detaylı bilgi için 0531 794 31 86 numaralı telefonla iletişime geçebilirler.


 

 

 

2012-2017  © Copyright RotaDeniz. Her hakkı saklıdır.  

Artık Facebook kimlik bilgilerinizi kullanarak oturumunuz açılıyor